Biznaga Apartamentos 2A

  • 50 м²

Biznaga Apartamentos 2A Malaga розташовані на відстані 0.8 км від музею Пікассо та в межах 14 хвилин ходьби від фортеці Малаги. Wi-Fi надається як для роботи, так і для відпочинку.

В апартаментах є зона відпочинку і вітальня, а також такі зручності, як система клімат-контролю. Це помешкання оснащене ванною кімнатою, в якій є фен.

У Biznaga Apartamentos 2A передбачені зручності для самостійного приготування їжі, такі як мінікухня з електрочайником, холодильником і духовкою.

Апартаменти можуть похвалитися першокласним розташуванням на відстані 2.8 км від залізничного вокзалу, Малаги. Римський Театр знаходиться поблизу апартаментів. Приблизно за 15 хвилин пішки від цього помешкання знаходиться Парк Малаги. Найближчий аеропорт Малага знаходиться за 5 км від Biznaga Apartamentos 2A, а автовокзал Ferrandiz - всього за 5 хвилин ходьби.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Biznaga Apartamentos 2A Малага
Duplex Victory III
Ціна лише для моб. пристроїв

Duplex Victory III

7.1
Добре 216 відгуків
7 м від помешкання
USD 312 USD 281
за ніч
Victoria Flat F&M Modern And Comfortable Near City Center
Ціна лише для моб. пристроїв

Victoria Flat F&M Modern And Comfortable Near City Center

9.7
Чудово 158 відгуків
116 м від помешкання
USD 175 USD 158
за ніч
Casa Noble Malaga Centro
Ціна лише для моб. пристроїв

Casa Noble Malaga Centro

6.6
Дуже добре 64 відгуки
144 м від помешкання
USD 348 USD 313
за ніч

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Зона відпочинку

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:30 до 23:30
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 11:00
    Номер ліцензіїVFT/MA/60152
    Часті питання
    • Чи дозволяється проживання з домашніми тваринами в Biznaga Apartamentos 2A?
      Звісно, Biznaga Apartamentos 2A дозволяє розміщення з домашніми тваринами.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть мінікухню з електрочайником, холодильником і духовкою.
    • Квартира Biznaga Apartamentos 2A розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Малаги розташований на відстані 2.8 км від квартири Biznaga Apartamentos 2A.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Biznaga Apartamentos 2A Малага

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити